Strijd om plek 3 ontbrandt na sterke zege SSS in Sint Annaland

1

Zaterdag 18 april reisde SSS af naar Sint Annaland voor de kraker tegen WHS. Beide ploegen wisten vooraf wat er op het spel stond: met de nummers 1 en 2 inmiddels uit zicht, zal de strijd om plaats 3 nog een spannende worden. WHS begon de wedstrijd met een voorsprong van drie punten en een beter doelsaldo, maar kon een tot op het bot gemotiveerd SSS verwachten.

Dat SSS niet naar Sint Annaland was gekomen om “zoete koekjes te bakken”, werd al snel duidelijk. De ploeg startte fel en speelde met gezonde agressie, waardoor WHS nauwelijks aan verzorgd voetbal toekwam. SSS won veel duels en groeide daarmee in de wedstrijd.

Al in de 7e minuut leverde dat resultaat op. Na een schitterende steekbal van Feni Bileti bleef Dennis den Haan koel en schoof hij de bal beheerst in de hoek: 0-1. Een vroege opsteker voor de mannen van trainers Paul Bestebreur en Ed van Mourik.

In de 21e minuut leek SSS de voorsprong te verdubbelen, maar de voorzet van Mark de Bie bereikte Tim van Zetten net niet. SSS bleef de bovenliggende partij en dwong WHS tot het spelen van lange ballen. Tot het halfuur leek er geen vuiltje aan de lucht voor de bezoekers.

Daarna volgde een spannende fase. In de 31e minuut ontstond er een scrimmage voor het doel van SSS, waarbij de bal ternauwernood van de lijn werd gehaald. Een minuut later kreeg WHS opnieuw een kans uit een vrije trap, maar die werd slecht genomen en leverde geen gevaar op. Op slag van rust kreeg SSS nog een mooie mogelijkheid via Milo Blom, maar zijn schot ging over. Met een verdiende voorsprong zocht SSS de kleedkamer op.

Na rust kwam WHS, zoals verwacht, feller uit de startblokken. SSS moest de mouwen nog eens extra opstropen. In de 67e minuut kreeg WHS een grote kopkans, maar de bal ging voorlangs.

De ingevallen Joshua Nagelhout zorgde voor nieuwe impulsen bij SSS en bleek een ware plaag voor de verdediging van WHS. In de 70e minuut gaf hij een fraaie voorzet, maar Dennis den Haan kon deze niet goed verwerken. Vier minuten later viel alsnog de beslissing. Dennis den Haan leverde vanaf de linkerkant een perfecte voorzet af, die door Joshua Nagelhout overtuigend werd binnengeschoten: 0-2.

WHS probeerde de spanning nog terug te brengen, maar zag een inzet op de paal belanden en ook een halve omhaal leverde niets op. In de slotfase kreeg SSS nog kansen om de score verder uit te breiden, maar daar werd slordig mee omgesprongen. Een fraaie aanval via Raf de Jonge, Feni Biletien Antonie Robalo Monteiro eindigde helaas met een schot over.

Na enkele minuten blessuretijd floot scheidsrechter Van Heiningen voor het einde. SSS boekte een verdiende overwinning, gedragen door een sterk collectief.

Extra complimenten gaan uit naar de verdediging van SSS onder leiding van Niels Huizer. Samen met Geir Sizoo, Jaimy Hamerslag, Ryan Richard en Jasper van de Velde vormden zij een hechte muur en speelden zij een ijzersterke wedstrijd.

Door deze overwinning komt SSS in punten gelijk met WHS op plaats 3, al heeft WHS nog een beter doelsaldo. Met het resterende programma in het vooruitzicht, waarin WHS het nog opneemt uit tegen MOC’17, Klundert en Bruse Boys en thuis speelt tegen Steenbergen, terwijl SSS nog thuiswedstrijden speelt tegen Steenbergen en Stellendam en op bezoek gaat bij Bruse Boys en Zinkwegse Boys, belooft de strijd om plek 3 ongemeen spannend te worden.

Zaterdag gaat SSS verder met een thuiswedstrijd tegen Steenbergen.