
Puttershoek – Heb jij zin in een magische, creatieve ochtend vol kerstplezier? Kom dan op dinsdag 23 december in de kerstvakantie naar de bibliotheek van Puttershoek! We duiken samen in de kleurrijke wereld van Kerstmis en gaan onze eigen kerstversieringen inkleuren.
We beginnen met het voorlezen van het schitterende en supergrappige prentenboek Groen is de kleur van Kerstmis van Drew Daywalt. In dit verhaal ontdek je dat kerst misschien wel veel meer kleuren heeft dan alleen groen… en dat iedere kleur een eigen kerstgevoel kan geven!
Daarna gaan we zelf aan de slag met krijtjes in alle kleuren die je maar kunt bedenken. We maken vrolijke, feestelijke kerstversieringen die je natuurlijk mee naar huis mag nemen. Hoe kleurrijker, hoe beter!
Deze gezellige kerstactiviteit is geschikt voor kinderen van 6 tot 12 jaar die houden van knutselen, kleuren en vrolijke kerstverhalen. Het is op dinsdag 23 december, van 10.30 tot 12.00 uur in Bibliotheek Puttershoek (Zomerplein 15). Aanmelden kan via debhw.nl/agenda of aan de balie in de bibliotheek.









