Het archief van de  Historisch Vereniging Oud-Beijerland is weer geopend in de voorjaarsvakantie

2

Op dinsdag 25 februari opent de Historische Vereniging Oud-Beijerland weer haar deuren van het historisch informatiepunt in het Oude Raadhuis aan de Waterstal in het Spuidorp. Het informatiepunt is dinsdag  geopend van 14.00- 16.00 uur.

In deze locatie beheert de Historische Vereniging ca. 200.000 documenten en foto’s over de rijke geschiedenis van Oud-Beijerland. Als u zich meldt aan de balie van de bibliotheek, wordt u door een van de vrijwilligers opgehaald en verder te woord gestaan in de voormalige burgemeesterskamer.

Lid worden van de vereniging kan ook voor slechts € 10,– (binnen Oud-Beijerland), u ontvangt dan elke donderdag enkele foto’s uit het rijke archief van de vereniging en 4 x per jaar het blad“de Beijerlandsche Berichten”.